Europarlamentaras ant kojų sukėlė oro uosto tarnybas

Vakar vakare Briuselio oro uoste kilo sąmyšis. Europos parlamento narys Juras Požėla oro uosto apsaugos darbuotojams pareiškė, jog į Vilnių turėjusiame skristi lėktuve gali būti padėta bomba. Kaip paaiškėjo vėliau, pavojus buvo gerokai perdėtas.

Darbuotojus palaikė teroristais

Sąmyšį sukėlęs europarlamentaras buvo apklaustas policijos pareigūnų, tačiau savo elgesio argumentuotai paaiškinti negalėjo. Policijos pareigūnai teigė, jog J.Požėla oro uosto apsaugos darbuotojui pareiškė laukimo salėje pastebėjęs kelis arabiškos išvaizdos vyriškius, kurie neva elgėsi labai keistai. Apklausus liudininkus bei peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus, paaiškėjo, jog teroristais europarlamentas palaikė du oro uosto darbuotojus, prieš skrydį valiusius laukimo salėje esančias šiukšlių dėžes.

Dėl viso pikto

Pats europarlamentaras incidentą komentavo nenoriai. “Nežinau, kas paaiškėjo peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus, tačiau aš sakau tai, ką mačiau. Pastebėjau du arabiškos išvaizdos vyriškius, nešinus dideliais juodais maišais. Manau, jog tai yra pakankama priežastis perspėti apsaugos darbuotojus. Gyvename laikais, kai negalime būti abejingi tam, kas vyksta aplinkui,” – žurnalistams sakė J.Požėla.

Į Vilnių 19 valandą turėjęs skristi lėktuvas dėl incidento iš Briuselio oro uosto pakilo dviem valandomis vėliau.

Panašios problemos – nebe pirmą kartą

Europos socialistų frakcijai Europos Parlamente priklausantis J.Požėla į panašią situaciją patenka jau nebe pirmą kartą. Prieš porą metų jis sukėlė paniką lėktuve, skrendančiame į Briuselį, pareiškęs, jog orlaivis gali nukristi dėl netvarkingos elektros instaliacijos. O prieš dešimt metų Vilniaus oro uoste jaunasis politikas sustabdė į Londoną skridusį lėktuvą, pajuokavęs apie jame padėtą bombą.

Partijos kolegos teigia, jog J.Požėlos elgesiui įtakos turi tai, jog jis Europos Parlamente dirba kovos su terorizmu darbo grupėje.

3 atsiliepimai apie straipsnį “Europarlamentaras ant kojų sukėlė oro uosto tarnybas

  1. nesupratau… Juras juk ne Euro parlamento narys! kas cia ka rasineja per nesamones?

  2. Šitas laikraščio numeris (10 metų Europoje) yra išskirtinis Post Scriptum numeris, kadangi yra padarytas su humoru, kalbant apie Lietuvą Europos Sąjungoje po dešimties metų. Cituoju redakcijos žodį apie šį numerį:

    „Šis laikraščio numeris yra intelektualinė provokacija, skirta stojimui į Europos Sąjungą paminėti. Visi straipsniuose aprašyti įvykiai bei naujienos yra išgalvoti. Jais nesiekta ko nors įžeisti, o jei vis dėlto taip įvyko, redakcija atsiprašo. Raginame žvelgti į šį laikraščio numerį su humoru.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.