Dvyliktojo „Post Scriptum“ numerio pristatymas arba kaip TSPMI virto žaidimų aikštele

2008 metų vasario 26 diena, saulėtas antradienis, TSPMI nebuvoP2260428.JPG paprasta eilinė diena. Lygiai vidurdienį čia prasidėjo dvyliktojo „Post Scriptum“ numerio – Sportas ir politika – pristatymas. Instituto foje susibūrė grupelė šaškių ir šachmatų entuziastų, pasiruošusių savo jėgas išbandyti pirmajame TSPMI šaškių ir šachmatų turnyre. Čempionato vedėjoms Liucijai ir Rasai burtų keliu suskirsčius varžovus į poras, netruko užvirti intensyvi kova.

Nors ir teko įtemptai pasukti galvas, šypsenos nuo dalyvaujančiųjų veidų beveik nenyko, o kova vyko taškas į tašką. Po poros valandų paaiškėjo abiejų čempionatų nugalėtojai – geriausiu TSPMI šachmatininku tapo pirmakursis Laurynas Barkauskas, o šaškių turnyre neįveikiama buvo antrakursė Laura Peciukonytė. Jie buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais – tortu ir saldainiais, todėl pergalės vaisiais draugiškai pasidalino su kitais dalyviais ir sirgaliais. Čempionatas sulaukė ir dėstytojų dėmesio – Mintautas Bložė pažadėjo sužaisti šachmatų partiją su būsimuoju čempionu, tad linkime Laurynui sėkmės! Tikimės, kad šis turnyras virs gražia kasmete instituto tradicija.P1020200.JPG

Nepanorusiems varžytis turnyre taip pat neteko nuobodžiauti – jie jėgas galėjo išbandyti žaisdami kitus stalo žaidimus – Alias, Kris-Kros, Monopolį. Iki pat vėlaus vakaro įvairiuose TSPMI aukštuose buvo galima sutikti jaukiai prie žaidimų lentų besiburiančių studentų. Taip institutas pavirto ne tik mokslo ir žinių tvirtove, bet ir erdve bendravimui bei buvimui kartu. Smagu buvo matyti besijuokiančius, į žaidimą įsijautusius žmones su jų palaikymo komandomis. Daugeliui dalyvavusiųjų tai tapo puikia proga geriau pažinti kurso ar grupės draugus.

„Sportas ir politika“ numerio pristatymas baigėsi vakarine Leni Riefenstahl filmo „Olimpija“ (1938 m.) peržiūra.

Instituto koridoriuose vis drąsiau rusenanti sporto dvasia teikia vilties, jog galbūt jau netolimoje ateityje – ką gali žinoti – sulauksime bėgimo varžybų aplink TSPMI arba kliūčių ruožo turo Vokiečių gatvėje.

Laura Peciukonytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.