Ištraukti pasaulio futbolo čempionato burtai

Vakar Miunchene buvo ištraukti XVIII-ojo pasaulio futbolo čempionato burtai. Lietuva pateko į D grupę, kurioje teks grumtis su Rumunijos, Kamerūno bei Ispanijos nacionalinėmis rinktinėmis.

Grupės barjeras – įveikiamas

Vyriausiojo Lietuvos rinktinės trenerio Valdo Ivanausko teigimu, galimybės patekti į antrąjį turnyro etapą yra nemažos. Pasak jo, visos mūsų grupėje žaidžiančios komandos stiprios, tačiau neįveikiamų priešininkų nėra.

Lietuvos nacionalinė rinktinė pirmą kartą dalyvauja Pasaulio futbolo čempionato finaliniame etape. Tai neeilinis išbandymas “Pabaltijo brazilams” – būtent tokiu vardu Vakarų Europos žiniasklaida pakrikštijo mūsų futbolininkus po 2012 m. birželį Lenkijoje vykusio Europos futbolo čempionato, kuriame Lietuva iškovojo garbingą septintąją vietą.

Reitingai teikia vilčių

Nemažai vilčių teikia ir naujausi FIFA nacionalinių rinktinių reitingai. Lietuva iš 35-osios pakilo į 29-ąją vietą, lenkdama ne tik kaimynes Latviją (73) bei Estiją (96), bet ir tokias giliomis futbolo tradicijomis garsėjančias šalis kaip Ukraina (42) ar Suomija (48).

Šis čempionatas yra puiki galimybė Lietuvai įrodyti, jog įsiveržimas į geriausių Europos rinktinių gretas nebuvo atsitiktinis. Sėkmingas pasirodymas Kolumbijoje leistų mūsų rinktinei galutinai įsitvirtinti tarp elitinių planetos komandų.

Pasaulio pirmenybės vyks Kolumbijoje birželio 1–27 dienomis. Lietuva grupės varžybas žais 53 tūkst. žiūrovų talpinančiame Bogotos “Regenito” stadione.

1 atsiliepimas apie straipsnį “Ištraukti pasaulio futbolo čempionato burtai

  1. ‘Tai neeilinis išbandymas “Pabaltijo brazilams” – būtent tokiu vardu Vakarų Europos žiniasklaida pakrikštijo mūsų futbolininkus po 2012 m. birželį Lenkijoje vykusio Europos futbolo čempionato, kuriame Lietuva iškovojo garbingą septintąją vietą.’ kazkas ateiti speti moka;DD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.