Redakcijos žodis

Instrukcija

1. Tema// jeigu norite pasiekti maksimalų Post Scrip­tum efektą, atkreipkite dėmesį, jog tai teminis laikraštis. Numerio tema – kalba ir politika. Straipsniuose ieškoma šių dviejų reiškinių sąsajų kiek įmanoma labiau netradiciniais ir kartais paraštėse liekančiais būdais.

2. Straipsniai// pirmiausia, šį kartą jų daugiau nei pa­prastai. Džiugu, kad galime pasidalinti tiek teoriniais, tiek labiau praktiniais, vieną atvejį analizuojančiais straipsniais. Numeryje taip pat rasite du interviu, vertimą, mini tyrimą apie kalbos politiką Lietuvoje.

3. Skaitymo būdas// laisvas: nuo pirmo iki paskutinio ir atvirkščiai, nuo vidurio į abi puses, tik antraštes, tik paveiksliukus arba išsirenkant tik įdomiausius straipsnius. Bet koks kitas būdas, neįvardintas instrukcijoje, gali būti pasirinktas ir greičiausiai nesukels jokio šalutinio poveikio.

4. Reakcija// redakcija stengiasi į laikraštį žiūrėti ne kaip į vienkartinį įvykį, bet kaip į nuolat nebaigtą procesą, tad, jeigu norite, visada galite tapti jo dalimi. Komentuokite www.postscriptum.lt, cituokite, rašykite pastebėjimus į TSPMI tinklaraštį, siųskite laiškus su pasiūlymais, iliustracijomis, pageidavimais, atsakomaisiais straipsniais į postscriptum@republica.lt.

5. Pasidalinkite// perskaičius atiduokite kitiems, ypač jeigu esate tikri, kad mes jų nepasieksime. Ačiū!

6. Atsikratymas// nemeskite prie buitinių atliekų, tam yra popieriaus konteineriai. Tai primenu, nes reda­kcija jau susigyvena su rudens numerio tema „Ištekliai“. Jeigu jaučiate, kad tai Jūsų tema – rašykite ir siųskite mums. Priimame ne tik straipsnius, bet ir interviu pasiūlymus, renginių idėjas, nuotraukas.

Augustė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.